1271 Discovery St - Map & Public Records - SDLookup.com

1271 Discovery St

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215200200

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/03/2023 $811,000 7m -8% -13%
07/21/2022 $882,000 21y 6m 189% 5%
01/03/2001 $305,000 n/a -    -   
Additional Resources