5055 Collwood Blvd #220 - Map & Public Records - SDLookup.com

5055 Collwood Blvd #220

San Diego, CA 92115
Parcel Number:
4668203231

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/24/2023 $520,000 12y 9m 206% 9%
07/06/2010 $170,000 3y 11m -54% -18%
08/09/2006 $370,900 n/a -    -   
Additional Resources