550 Via De La Valle #123A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #123A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982721547

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/22/2003 $3,000 18y 10m -62% -5%
09/27/1984 $7,990 n/a -    -   
Additional Resources