13002 Mapleview St - Map & Public Records - SDLookup.com

13002 Mapleview St

Lakeside, CA 92040
Parcel Number:
3921804800

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/01/2022 $655,000 27y 10m 437% 6%
07/19/1994 $122,000 3y 9m -15% -4%
09/28/1990 $144,000 6y 1m 92% 11%
08/02/1984 $75,000 n/a -    -   
Additional Resources