9289 Village Glen Dr #113 - Map & Public Records - SDLookup.com

9289 Village Glen Dr #113

San Diego, CA 92123
Parcel Number:
4290102513

Address Price
@Woodbridge #243 $499,999   
@Allure #273 $399,000   
@Woodbridge #179 $599,000
@Summerhill #125 $610,500   
@Summerhill #239 $439,500   
@3031 Larkin Pl $1,049,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
9249 Village Glen Dr #108 3/15/1996 $87,000
9249 Village Glen Dr #109 10/11/2022 $410,000
9249 Village Glen Dr #110 7/27/2007 $215,000
9289 Village Glen Dr #111 n/a n/a
9289 Village Glen Dr #112 8/5/2025 $575,000
9289 Village Glen Dr #114 n/a n/a
9289 Village Glen Dr #115 9/2/1988 $82,000
9289 Village Glen Dr #116 8/25/2005 $339,000
9289 Village Glen Dr #117 7/31/2014 $240,500
9289 Village Glen Dr #118 11/13/2015 $275,000
Tax Assessment
Land Value:
$37,363
Improvement Value:
$62,549
Net Value:
$99,912
Est Property Tax:
$1,249