1270 Tylee St - Map & Public Records - SDLookup.com

1270 Tylee St

Vista, CA 92083
Parcel Number:
1621941200

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/16/2010 $260,000 1m 32% 763%
04/30/2010 $197,000 4y 8m -55% -16%
08/25/2005 $440,000 3y 8m 121% 24%
12/03/2001 $199,500 16y 1m 128% 5%
10/25/1985 $87,500 n/a -    -   
Additional Resources