942 Hygeia Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

942 Hygeia Ave

Encinitas, CA 92024
Parcel Number:
2543256800

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/29/2013 $1,150,000 6y 3m -9% -2%
01/11/2007 $1,270,000 3y 11m 61% 13%
01/30/2003 $790,000 n/a -    -   
Additional Resources