1033 28th St - Map & Public Records - SDLookup.com

1033 28th St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5395220300

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/28/2006 $245,000 21y 2m 400% 8%
12/27/1984 $49,000 n/a -    -   
Additional Resources