4195 Porte De Merano #117 - Map & Public Records - SDLookup.com

4195 Porte De Merano #117

San Diego, CA 92122
Parcel Number:
3473712227

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/29/1997 $135,000 4y 11m -4% -1%
10/08/1992 $140,000 7y 8m 43% 5%
02/04/1985 $97,990 n/a -    -   
Additional Resources