1352 Dandelion Way - Map & Public Records - SDLookup.com

1352 Dandelion Way

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2236301802

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/23/2015 $347,000 3y 1m 67% 18%
08/17/2012 $208,000 7y -54% -10%
07/28/2005 $451,465 n/a -    -   
Additional Resources