12035 Alta Carmel Ct #215 - Map & Public Records - SDLookup.com

12035 Alta Carmel Ct #215

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211963

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/10/2015 $308,000 3y 3m 50% 13%
02/15/2012 $205,000 6y 6m -46% -9%
08/09/2005 $382,000 n/a -    -   
Additional Resources