4427 La Crosse Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

4427 La Crosse Ave

San Diego, CA 92117
Parcel Number:
3594420200

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/13/2012 $343,000 28y 3m 233% 4%
11/02/1983 $103,000 n/a -    -   
Additional Resources