968 Wren Way - Map & Public Records - SDLookup.com

968 Wren Way

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215414900

Address Price
@944 La Sombra Dr $1,499,990   
@1114 Red Hawk Way $949,000   
@1026 La Reina $1,199,000   
@1075 La Reina $1,325,000   
@1286 Discovery #130 $349,500   
@1948 Fairway Circle Dr $615,000   
@1045 Cima Dr $1,499,000   
@948 Honeysuckle Dr $1,439,900   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
955 La Sombra Dr 3/19/1996 $142,900
1160 La Noche Dr n/a n/a
1156 La Noche Dr 7/21/2020 $675,000
1148 La Noche Dr 12/23/2002 $273,000
1140 La Noche Dr 5/31/2017 $650,000
960 Wren Way n/a n/a
954 Wren Way 4/1/2014 $480,000
942 Wren Way 10/29/2015 $390,000
938 Wren Way n/a n/a
930 Wren Way 12/29/1993 $180,000
Tax Assessment
Land Value:
$37,058
Improvement Value:
$119,725
Net Value:
$156,783
Est Property Tax:
$1,960