4112 Jackdaw St - Map & Public Records - SDLookup.com

4112 Jackdaw St

San Diego, CA 92103
Parcel Number:
4443810900

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/10/2025 $1,900,000 4y 7m 49% 9%
02/26/2021 $1,271,332 6y 7m 41% 5%
07/18/2014 $902,000 16y 2m 142% 6%
05/15/1998 $372,500 4y 20% 5%
04/29/1994 $311,500 4y 9m -6% -1%
07/26/1989 $330,500 8m 11% 15%
11/09/1988 $299,000 6m 81% 204%
04/28/1988 $165,000 2y 6m 18% 7%
10/28/1985 $140,000 n/a -    -