309 N Melrose Dr #H - Map & Public Records - SDLookup.com

309 N Melrose Dr #H

Vista, CA 92083
Parcel Number:
1634700527

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/12/1999 $85,000 12m 70% 70%
07/13/1998 $50,000 1y 6m 11% 7%
12/31/1996 $45,000 3y 3m -13% -4%
09/17/1993 $51,500 n/a -    -   
Additional Resources