3837 Creststone Pl - Map & Public Records - SDLookup.com

3837 Creststone Pl

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3043320230

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/08/1999 $232,000 1y 6m 28% 17%
12/12/1997 $181,000 6y 3m -3% -1%
08/30/1991 $187,000 n/a -    -   
Additional Resources