5316 Swarthmore St - Map & Public Records - SDLookup.com

5316 Swarthmore St

La Mesa, CA 91942
Parcel Number:
4645602000

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/18/2025 $942,000 23y 11m 271% 6%
04/13/2001 $253,900 5y 64% 10%
03/15/1996 $155,000 n/a -    -   
Additional Resources