1506 Granite Hills Dr #B - Map & Public Records - SDLookup.com

1506 Granite Hills Dr #B

El Cajon, CA 92019
Parcel Number:
5112905647

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/18/2019 $408,000 7y 5m 102% 10%
06/22/2012 $202,000 12y 4m 59% 4%
02/22/2000 $127,000 11y 11m 18% 1%
03/01/1988 $108,000 1y 5m 12% 8%
09/30/1986 $96,632 n/a -    -   
Additional Resources