1501 Front St #606 - Map & Public Records - SDLookup.com

1501 Front St #606

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333641649

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/14/2007 $415,000 2y 8m -8% -3%
10/07/2004 $450,893 n/a -    -   
Additional Resources