1682 Circa Del Lago #A209 - Map & Public Records - SDLookup.com

1682 Circa Del Lago #A209

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215703321

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/09/2021 $130,000 9y 1m 333% 17%
10/01/2012 $30,000 9y 4m -77% -15%
06/02/2003 $132,000 6y 2m 140% 15%
03/14/1997 $55,000 10y 1m -36% -4%
01/28/1987 $86,500 n/a -    -   
Additional Resources