12582 Manifesto Pl - Map & Public Records - SDLookup.com

12582 Manifesto Pl

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3071916000

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/03/2007 $680,000 1y 8m -16% -10%
03/30/2006 $805,000 1y 3m 17% 13%
12/17/2004 $690,000 18y 4m 332% 8%
08/13/1986 $159,900 n/a -    -   
Additional Resources