1685 Jones St - Map & Public Records - SDLookup.com

1685 Jones St

Chula Vista, CA 91913
Parcel Number:
6443025700

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/08/2011 $280,000 4y 8m -47% -13%
10/19/2006 $528,883 n/a -    -   
Additional Resources