5745 Friars Rd #102 - Map & Public Records - SDLookup.com

5745 Friars Rd #102

San Diego, CA 92110
Parcel Number:
4366111235

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/26/2020 $519,000 8y 5m 104% 9%
03/15/2012 $255,000 18y 5m 50% 2%
09/24/1993 $170,000 5y 21% 4%
09/09/1988 $140,500 n/a -    -   
Additional Resources