12043 Alta Carmel Ct #110 - Map & Public Records - SDLookup.com

12043 Alta Carmel Ct #110

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211830

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/31/2015 $277,000 3y 8m 42% 10%
04/23/2012 $195,000 6y -39% -8%
04/21/2006 $318,900 n/a -    -   
Additional Resources