1639 La Tierra Ln - Map & Public Records - SDLookup.com

1639 La Tierra Ln

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215321000

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/27/2014 $379,900 8y 8m -6% -1%
10/18/2005 $404,500 5m 16% 35%
04/26/2005 $350,000 17y 9m 192% 6%
07/17/1987 $120,000 5m 4% 10%
02/10/1987 $115,000 n/a -    -   
Additional Resources