1616 Circa Del Lago #C309 - Map & Public Records - SDLookup.com

1616 Circa Del Lago #C309

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215703233

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/24/2019 $160,000 11y 4m 0% 0%
06/23/2008 $160,000 6y 3m 38% 5%
03/22/2002 $116,000 7y 66% 7%
03/15/1995 $70,000 3y 4m 2% 1%
10/25/1991 $68,500 3y 1m -35% -13%
09/15/1988 $105,000 1y 6m 15% 10%
03/17/1987 $91,000 n/a -    -   
Additional Resources