14613 Fairburn St - Map & Public Records - SDLookup.com

14613 Fairburn St

Poway, CA 92064
Parcel Number:
3233406000

Address Price
@13423 Floral Ave $925,000   
@14538 Springvale St $869,950   
@14531 Garden Rd $1,080,000   
@14513 Mirando $949,000   
@13425 Standish Dr $924,900   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
14623 Fairburn St 6/5/2019 $760,000
14621 Fairburn St 3/26/2018 $629,000
14619 Fairburn St 3/8/2023 $740,000
14617 Fairburn St 4/16/1997 $177,900
14615 Fairburn St n/a n/a
14611 Fairburn St 9/30/2010 $310,000
14609 Fairburn St n/a n/a
13365 Floral Ave 1/30/2020 $676,000
13357 Floral Ave 7/28/1994 $154,000
14622 Fairburn St n/a n/a
Tax Assessment
Land Value:
$48,736
Improvement Value:
$183,106
Net Value:
$231,842
Est Property Tax:
$2,898