10770 Jamacha Blvd #74 - Map & Public Records - SDLookup.com

10770 Jamacha Blvd #74

Spring Valley, CA 91978
Parcel Number:
7750518337

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/23/2011 $52,500 5y 6m -60% -15%
06/08/2006 $129,900 10m 18% 22%
08/02/2005 $109,707 n/a -    -   
Additional Resources