405 19th St - Map & Public Records - SDLookup.com

405 19th St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5354030700

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/09/2012 $460,000 13y 11m 360% 12%
07/31/1998 $100,000 n/a -    -   
Additional Resources