17458 Plaza Otonal - Map & Public Records - SDLookup.com

17458 Plaza Otonal

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
2737501118

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/19/2018 $419,000 6y 4m 82% 10%
05/16/2012 $230,000 7y 1m -28% -5%
03/23/2005 $320,000 10y 8m 156% 9%
06/30/1994 $125,000 n/a -    -   
Additional Resources