6969 Regner Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

6969 Regner Rd

San Diego, CA 92119
Parcel Number:
4576600100

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/21/1992 $213,000 2y 7m 18% 7%
01/05/1990 $180,000 6y 5m 50% 6%
07/15/1983 $120,000 n/a -    -   
Additional Resources