9971 Scripps Westview Way #16 - Map & Public Records - SDLookup.com

9971 Scripps Westview Way #16

San Diego, CA 92131
Parcel Number:
3193101416

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/15/2011 $135,000 9y 11m -7% -1%
08/17/2001 $144,400 12y 11m 69% 4%
09/09/1988 $85,330 n/a -    -   
Additional Resources