1616 Circa Del Lago #C211 - Map & Public Records - SDLookup.com

1616 Circa Del Lago #C211

San Marcos, CA 92078
Parcel Number:
2215703223

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/30/2019 $298,000 19y 4m 99% 4%
05/01/2000 $150,000 10m 0% 0%
06/16/1999 $150,000 10y 4m -14% -1%
02/15/1989 $175,000 2y 2m 24% 10%
12/15/1986 $141,000 n/a -    -   
Additional Resources