1547 Avocado Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

1547 Avocado Ave

El Cajon, CA 92020
Parcel Number:
4934420300

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/04/2002 $325,000 14y 10m 30% 2%
05/08/1987 $249,500 2m 39% 457%
02/27/1987 $179,500 1y 2m -10% -9%
12/20/1985 $200,000 2m -4% -17%
09/24/1985 $209,000 n/a -    -   
Additional Resources