610 Overlook St - Map & Public Records - SDLookup.com

610 Overlook St

Escondido, CA 92027
Parcel Number:
2305705200

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/10/1996 $129,900 4y 2m -20% -5%
08/04/1992 $163,000 n/a -    -   
Additional Resources