1588 Gustavo St - Map & Public Records - SDLookup.com

1588 Gustavo St

El Cajon, CA 92019
Parcel Number:
5140905600

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/05/1997 $255,000 7y 8m 2% 0%
04/02/1990 $250,000 n/a -    -   
Additional Resources