5350 Baltimore Dr #72 - Map & Public Records - SDLookup.com

5350 Baltimore Dr #72

La Mesa, CA 91942
Parcel Number:
4645103172

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/23/2011 $93,500 6y 2m -62% -14%
06/08/2005 $245,000 9y 11m 390% 17%
06/30/1995 $50,000 10m 14% 16%
08/24/1994 $43,990 6y 3m -14% -2%
05/12/1988 $51,000 n/a -    -   
Additional Resources