3546 Del Sol Blvd #C - Map & Public Records - SDLookup.com

3546 Del Sol Blvd #C

San Diego, CA 92154
Parcel Number:
6302801711

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/31/2002 $126,000 4y 4m 350% 41%
03/19/1998 $28,000 9y 10m -41% -5%
05/18/1988 $47,500 n/a -    -   
Additional Resources