9130 Gramercy Dr #407 - Map & Public Records - SDLookup.com

9130 Gramercy Dr #407

San Diego, CA 92123
Parcel Number:
4290102749

Address Price
@Allure #273 $399,000   
@Woodbridge #243 $499,999   
@Woodbridge #179 $599,000
@3031 Larkin Pl $1,049,000   
@2884 Amulet St $1,098,000   
@2828 Mission Village $1,099,000
@Summerhill #239 $439,500   
@2735 Mission Village Dr $825,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
9130 Gramercy Dr #314 8/21/2015 $199,000
9130 Gramercy Dr #403 2/5/2026 $415,000
9130 Gramercy Dr #404 12/9/2019 $287,000
9130 Gramercy Dr #405 n/a n/a
9130 Gramercy Dr #406 5/29/2015 $197,000
9130 Gramercy Dr #408 9/9/2025 $440,000
9130 Gramercy Dr #409 7/11/2022 $420,000
9130 Gramercy Dr #410 1/20/1998 $49,000
9130 Gramercy Dr #411 10/3/2025 $410,000
9130 Gramercy Dr #412 7/26/2021 $363,000
Tax Assessment
Land Value:
$42,236
Improvement Value:
$37,363
Net Value:
$79,599
Est Property Tax:
$995