675 S 2nd St - Map & Public Records - SDLookup.com

675 S 2nd St

El Cajon, CA 92019
Parcel Number:
4893332900

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/13/2011 $240,000 8y 6m -20% -3%
03/14/2003 $299,000 9y 4m 99% 8%
11/04/1993 $150,000 n/a -    -   
Additional Resources