340 Avocado Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

340 Avocado Ave

El Cajon, CA 92020
General Info
Area:
El Cajon Real Estate
Zoning:
Restricted Multiple
Use:
Mutliple 5 to 15 Units
Parcel Number:
4882413300

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/26/1996 $245,000 5y 2m -22% -5%
08/30/1991 $315,000 7y 5m 600% 30%
03/29/1984 $45,000 n/a -    -   
Additional Resources