338 Ferrara Way - Map & Public Records - SDLookup.com

338 Ferrara Way

Vista, CA 92083
Parcel Number:
1632813800
Property is For Sale
List Price:
$679,999   
View Full Listing:
MLS-PTP2603383

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/26/2018 $418,000 15y 9m 102% 5%
05/31/2002 $206,800 3y 1m 51% 14%
04/12/1999 $137,000 4y 9m 10% 2%
06/22/1994 $125,000 2y 9m -13% -5%
08/30/1991 $143,900 n/a -    -   
Additional Resources