534 26th St - Map & Public Records - SDLookup.com

534 26th St

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5352720400

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/30/1995 $50,000 4y -6% -1%
06/13/1991 $53,000 n/a -    -   
Additional Resources