12579 Pomerado Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

12579 Pomerado Ct

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
2746512800

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/15/2011 $590,000 3y -3% -1%
08/29/2008 $610,000 7y 9m 66% 7%
11/30/2000 $368,125 17y 3m 139% 5%
08/04/1983 $154,000 n/a -    -   
Additional Resources