1516 Kingston Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

1516 Kingston Dr

Escondido, CA 92027
Parcel Number:
2305701600

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/03/2017 $450,000 4y 6m 34% 7%
09/28/2012 $335,000 7y 3m -32% -5%
06/27/2005 $492,000 5y 9m 180% 20%
09/30/1999 $176,000 5y 1m 21% 4%
08/18/1994 $145,000 n/a -    -   
Additional Resources