1085 12th St #I - Map & Public Records - SDLookup.com

1085 12th St #I

Imperial Beach, CA 91932
Parcel Number:
6265411709

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/15/2023 $430,000 2y 11m 37% 11%
07/07/2020 $315,000 14y 5m -2% 0%
01/25/2006 $320,000 n/a -    -   
Additional Resources