5071 Millwood Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

5071 Millwood Rd

San Diego, CA 92117
Parcel Number:
3552020200

Address Price
@5135 New Haven $1,599,000   
@4982 Ensign St $1,298,799   
@Clairemont $505,000   
@5172 Caywood St $989,000   
@4773 Aberdeen St $1,025,000   
@4774 Appleton St $1,025,000   
@5331 Cole St $1,348,000   
@4885 Cole #36 $459,000   
@4875 Cole #61 $510,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
5052 Millwood Rd 3/13/2018 $629,000
5062 Millwood Rd 2/19/2026 $964,000
4517 Lehrer Dr n/a n/a
4525 Lehrer Dr n/a n/a
5081 Millwood Rd 6/21/2018 $675,000
5061 Millwood Rd 9/30/2021 $890,000
5049 Millwood Rd n/a n/a
5035 Millwood Rd 8/11/2006 $529,000
5021 Millwood Rd 7/21/2014 $451,000
5011 Millwood Rd 12/13/2023 $1,050,000
Tax Assessment
Land Value:
$15,365
Improvement Value:
$31,767
Net Value:
$47,132
Est Property Tax:
$589