10211 Caminito Rio Branco - Map & Public Records - SDLookup.com

10211 Caminito Rio Branco

San Diego, CA 92131
Parcel Number:
3632400414

Address Price
@10280 Caminito Rio Branco $899,000   
@9891 Aviary Dr $1,050,000   
@9917 Aviary Dr $1,085,000   
@9965 Caminito Tomatillo $649,000   
@10797 Scripps Ranch Blvd $839,900   
@10362 Scripps Poway Pkwy #64 $749,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
10231 Caminito Rio Branco 10/27/1993 $165,000
10227 Caminito Rio Branco 4/25/1997 $132,000
10223 Caminito Rio Branco n/a n/a
10219 Caminito Rio Branco 1/18/1990 $175,000
10215 Caminito Rio Branco 2/28/2013 $299,000
10207 Caminito Rio Branco n/a n/a
10203 Caminito Rio Branco n/a n/a
10242 Caminito Rio Branco 9/1/2016 $505,000
10246 Caminito Rio Branco 4/25/1994 $162,000
10252 Caminito Rio Branco 10/12/2011 $316,500
Tax Assessment
Land Value:
$20,776
Improvement Value:
$54,757
Net Value:
$75,533
Est Property Tax:
$944