2356 Caddie Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

2356 Caddie Ct

Oceanside, CA 92056
Parcel Number:
1656520700

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/08/1995 $131,145 7y -6% -1%
09/01/1988 $139,990 n/a -    -   
Additional Resources