15086 Avenida Venusto #220 - Map & Public Records - SDLookup.com

15086 Avenida Venusto #220

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211222

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/15/2011 $140,000 6y 12m -49% -9%
07/19/2004 $273,250 n/a -    -   
Additional Resources